پیام مدیریت

امروزه هیچ کشوری در جدایی اقتصادی از کشورهای دیگر زندگی نمی کند و منابع اقتصادی ، تکنولوژی و سطح زندگی افراد یک کشور وابسته نسبی به اقتصاد کشورهای دیگر دارد که به وسیله جریان پیچیده ای از تبادلات کالا ، خدمات ، سرمایه و تکنولوژی به هم مرتبط می شوند .
تجارت موفق کشورهای پیشرو در عرصه های اقتصادی ، حاصل تلاش و توجه آن کشورها به صادرات و افزایش سهم آنان در تجارت جهانی است . در شرایطی که تحولات اقتصادی شتابان به سوی تغییرات اساسی در حرکت است ، پیشرف یک بازار بین المللی در گرو درک و شناخت کامل تفاوت هایی است که در کشورهای مختلف جهان و فرهنگ های گوناگون وجود دارد .
شناخت تفاوت ها و شناسایی نیازهای کشورهای مختلف ، راه را برای مدیریت بازرگانی و تبلیغات در عرصه بین المللی باز کرده و به مدیران اقتصادی ، شرکت های تولیدکننده و خدماتی این اجازه را می دهد که با اطمینان فعالیت های تجاری خود را مدیریت و همچنین دستاورد های خود را با هزینه های تبلیغاتی کمتر ، همراه با سرعت بیشتر به بازار هدف ارائه دهند.
در همین راستا ، شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر همواره با بهره گیری از دانش روز بازاریابی و نیروی متخصص ، نیازهای بازار ایران و کشورهای همسایه را شناسایی و در پاسخ به این نیاز ها محصولات مناسب با مشارکت بنگاه های تجاری جهت توسعه تجارت خارجی به همراه راهکارهای بازاریابی و تبلیغ به انجام می رساند .
شرکت بازرگانی کیان گستر با هدف تقویت برندها و معرفی توانمندی های تجاری و سرمایه گذاری ایرانیان ، امیدوار است با بکارگیری اشکال نوین بازاریابی در برخورد با چالش ها ، شناسایی پتانسیل و فراهم آوردن زمینه های سرمایه گذاری در توسعه و رشد اقتصادی کشورمان ایران در عرصه های بین المللی سهم کوچکی داشته باشد .